Nahrávam Udalosti

« All Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

CHAOS FIGHT NIGHT

15 októbra, 2022 18:00 - 21:00 CEST

4,90€

Nabitá štartovka, ktorá nenechá na pochybách o tom, že pôjde o kvalitný športový zážitok žiadneho fanúšika bojových športov.

Špičkový zápasník Kristián Nguyen sa predstaví proti českému zápasníkovi Jachyo Boboyev zo Slavie Praha. V hlavnom zápase večera, kde Kristián nastupuje o váha vyššie bude chcieť pretaviť svoje skúsenosťi. Zápas medzi domácim Robom Vorošom a Samuelom Karasom vzbudil obrovské vášne na sociálnych sieťach. Robo má len 1 MMA zápas a zobral na seba kus zodpovednosti pred domácim publikom. Čelí naozajstnému tanku na Slovenskej scéne. Vedel si, že Samo Karas bol sparingom vlka, UFC zápasníka Chimaeva? Ale tento krát sa predstaví proti domácemu Vlkovi z Chaosu. V tomto zápase nemrkať. Jedno je však isté na amatérskej scéne už dlho nebol taký zápas v ťažkej váhe, ktorý by vzbudil také vášne. To proste chceš ivideť a 15.10.2022 toho budeme svedkom, kto bude víťaz.

Mladý Erik Nagy, allias Maximko proti Mariánovi Farkašovi z Viedne bude chcieť dokázať svoju formu a pred domácim publikom nechce nechať nič na náhodu. Ale videli ste formu Maja? Čakáme riadny boj dvoch mladých pušiek.

Podrobnosti

Dátum:
15 októbra, 2022
Čas:
18:00 - 21:00 CEST
Cena:
4,90€

Organizátor

MAMMAL – Slovenský zväz MMA
Telefón:
+421 903 555 547
Email:
info@mammal.sk

Miesto udalosti

Bratislava

Leave a comment

Translate site »