Nahrávam Udalosti

« All Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA MMA – NOC GLADIÁTOROV

24 júna, 2023 15:00 - 22:30 CEST

6,90Eur

Jedinečné podujatie organizuje MAMMAL – Slovenský zväz MMA a domáci klub Fighting Academy Veľký Krtíš, ktorý sľubuje poriadnu dávku kvalitných zápasov a pekné výkony súčasných aj budúcich talentov nášho MMA.

Domáce hviezdy a nielen domáce. Zápasníci nielen zo Slovenska, ale i z Čiech, dokonca Anglicka. Budúce ČeskoSlovenské hviezdy pozeraj na mammaltv.com

Zápas o pás šampióna NOC Gladiátora medzi domácim Račákom a košickým divočákom Veselovským bude naozajstné derby.  Domáci Viktor Kováč, reprezentant Slovenska si zmeria sily s Jagelkom z Nity a zabojujú o pás šampióna Noci Gladiátora.

Zápas, ktorý by chcela mať každá gala v ČeskoSlovensku. 2 reprezentanti, jeden z Čiech Václav Žemla, pre ktorého je to posledný zápas v amatéroch reprezentujúci Gorilla MMA Praha a proti nemu reprezentant Slovenska, Filip Linek. zo SFG Trnava –  Zápas splňajúci najvyššie kvality MMA.

Budeme vidieť nové vychádzajúce hviezdy Slovenského amatérskeho MMA, Garaj, Harant, Mlynček, Krošlák, Fazekaš, Borovica,  Pompa, Křen a veľa ďaľších.

Kúp si PPV a sleduj tento neskutečne našlapaný turnaj ŽIVO z pohodlia domova a hlavne PODPOR SLOVENSKĚ AMATÉRSKE MMA a MLADÝCH ŠPORTOVCOV.

Časť výťažku z tohto Live Prenosu, pôjde na reprezentáciu, ktorá bude reprezentovať Slovensko na Majstrovstvách Sveta v Abu Dhabí mládeže !

 

Podrobnosti

Dátum:
24 júna, 2023
Čas:
15:00 - 22:30 CEST
Cena:
6,90Eur
Udalosť Značky:
, , , , , ,
Webstránka:
https://www.mammaltv.com/

Organizátori

MAMMAL – Slovenský zväz MMA
FA Veľký Krtíš

Leave a comment

Translate site »